| anemonik a întrebat:

Cum sa ma imbrac si sa ma comport la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Imbraca`te in ceva care sa te avantajeze si in care sa te simti tu bine, asta e cel mai important. O pereche de jeansi cu un maieut mulat cu niste sandalute cred ca ti-ar veni foarte bine. Sa fi exact asa cum esti tu, sa nu incerci sa parci altceva, pentru ca s`ar putea sa nu iti iasa si o sa o dai in bara rau de tot. Mai bine fi naturala si cu incredere in tine.

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Natural si pregatit de sex

| MMihai a răspuns:

Cum sa ma îmbrac la prima întâlnire? = Normal
Cum sa ma comport la prima întâlnire? = Normal
Așa cum ești tu cea normală!
Și ca îmbrăcăminte și comportamental să fii tu, cea obișnuită!

| ascovit a răspuns:

Pai, unde te duce?
De preferat ar fi elegant insa...

| Angelique a răspuns:

Imbraca-te natural! Intr-o rochita sau ceva care te face sa te simti bine in pielea tawinkingSucceshappy

| Karisma a răspuns:

Pai imbracate in ceva elegant, in care sa te simti bine, compoartate normal ca orice fata, daca vrea sa te sarute nu refuza ca vei pierde si va crede ca ai pe altul.Bafta.Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| pinky_1179 a răspuns:

Pai.prima intalnire.fii si u dupa stilul lui.deci.daca vezi ca el e rebel.nu te purta ca printesa dianatongue.de imbrakat.cel mai comun sa zic.colanti.cu un maieu decoltat si o curea lata.batting eyelashes tocuri nu foarte mari daca ai peste 1.60...si vb cu el inainte sa vezi cu ce se va imbraka.ca poate u vii sport si el e. elegantbatting eyelashes sper ca te-am ajutat