| Te besk a întrebat:

Buna seara yawnCum sa-l cuceresc sau cum sa-l fac pe el sa ma cucereasca, adica sa faca el primul pas. Astept rasp voastre mersi mult.:*

10 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Fa la fel ca mine! Trimite'mi id'ul tau sa-ti dau niste lectii onlinelaughing
Eu de obicei cand imi place sau ma atrage un baiat vorbesc cu el despre "multe" si chiar isi da seama foarte usor din gesturile mele ca'l plac.Trebuie sa ai o fire mai deschisa ca sa-ti reuseasca, daca el zice da tu demonstreaza'i ca e nu, asta e fenomenul numit tachinarehee hee. Am un prieten care intodeauna cand nu'i plac cerceii, inelele, de obicei acesoriile, Imi spune ca sunt oribile, atunci ii zic ca este el oribil si dintr'una intr'alta ajunge'ti sa atinge'ti subiecte de'a dreptul interesantebig grin.Ieri vorbeam cu respectivul despre chestii intime si chiar nu ne cunoastem foarte bine, adica nu oricine ar vorbi despre acele lucruri cu oricine, dar faptul ca mi-a zis mi-a dat de inteles ca are incredere in minehappy si nu te gandi ca e vorba de un prieten apropiat, ci de unul cu care o tin in vrajeala everytime.

Bafta.

| Te besk explică:

Pentru ca este baiat:-d

| myname1s a răspuns:

Cum sa. l cuceresti? Asta nu ti. o poate zice nimeni pentru ca u stii ce calitatzi si ce defecte ai, u stii ce ai mai bun si ce sa scoti "in evidentza" pentru a. l cuceri dar cel mai bine ca sa cuceresti pe cineva este sa fii tu insatzi, originala si perfect normala pentru ca daca te va place, te va place pentru ceea ce esti, pentru cum esti si fiind tu insatzi, te va place pe tinewinking
Sa faca el primul pas.acum depinde de multe, dar daca va cunoastetzi ii poti da de intzeles ca il placi cu o gluma, niste apropouri, priviri lungi, etc, etc astfel incat el sa realizeze ca il placi si daca si el te va place at fii sigura ca va incerca, va face primul pas. Dar acum te intreb.de ce sa faca el primul pas? ca e baiat? sau de ce? confused

| myname1s a răspuns:

Pentru ca el este baiat... Dar uneori e bine ca si fata sa faca primul pas pentru ca "el" poate sa nu o faca din mai multe motive printre care, teama ca va fi refuzat si prefera sa nu faca deloc nici un pas decat sa fie refuzat, mai poate fi si teama ca daca face el primul pas si. ti zice ceva, ce simte sau ca vrea ceva pentru tine u sa vrei dar sa. ti batzi joc de el, sa razi de el, sa faci cum fac majoritatea care stiu ca cineva tine la ei sau simte ceva pentru ei, sau cine stie ce motive poate avea. Uneori e bine ca si voi fetele sa luatzi initziativa si sa faceti primul paswinking Si apoi, incercarea moarte n'are, nu? happy Makr pe urma vei sti un lucru. daca poti avea ceva cu el, sau nu, vei sti un raspuns clar si nu vei mai sta pe ganduri ca poate, ca daca, cum, etc, etcwinking So. sfatul meu este sa faci u primul pas, dar...AI MARE GRIJA!

| mpw a răspuns:

Ne ai zapacit cu acel baiat pe bune du-te la el zi ca il placi si gata offf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sincera cu el si spune-i ca il placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e zodia ta fi naturala daca este alta zodie date pe langa el

| mikysweet a răspuns:

Indiferenta este cel mai bun lucru crede-ma am patit-o si eu si ista e un sfat pe care l-am primit de la un baiat fiindca daca el stie ca il placi si uh tratezi cu indiferenta o sa se intrebare cei cu ea si o sa se bage in seama si poate iese si cv! succer

| elevulporno a răspuns:

Zii ca ai dai o bucata de pizza laughing

| Iftimi_Dienushla_Elena_1998 a răspuns:

Fa`l sa creada ca il iubesti muuult.chiar spune`i asta in apropouri, fa`l sa creada ca il placi mult. si cand vezi ca vrede asta, cu siguranta...atunci lasa`l vreo 2 zile, fara sa-i raspunzi la tell... fara sa-l suni. fara nimica, si ai sa vezi atunci daca e potrivit sau daca isi bate joc de tine si are pe altaa.