| faceyahoo a întrebat:

big hug As dori sa`mi spuneti si mie cum sa cuceresc o fata ca pare ca nu ma doreste.Pentru cel mai bun rasp FUNDA!big grin mersi

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Păi ţi-a zis ea că nu e interesată sau că nu te place? Dacă nu ţi-a zis ea asta, află sigur ce simte pentru tine, înainte să dai verdictul că nu te doreşte. În legătură cu întrebarea ta : arată-i că eşti interesat de ea, ieşi cu ea pe-afară sau invită-o undeva, conversează. fă-o să râdă şi chestii din astea, fetele apreciază. Dar ai grijă, dă-i de înţeles că tu vrei mai mult de o simplă prietenie.

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Daca nu te doreste pentru ce ace esti, sau ai, cauta alta modalitate. Fii barbat, fii mai mult de atat, incearca sa te faci cineva care atrage atentie, si lumea va dori sa fie in apropierea ta. Succes.

| JustmeV a răspuns:

Hei. Nu poti obliga pe nimeni sa te doreasca. Cauta pe cineva care sa te doreasca cu adevarat. ( Daca insisti atata, prinde-o intr-un colt si amenint-o cu un cutit sau ce stiu eu laughing )

| RaZoR11 a răspuns:

Sincer fetele nu sunt obiecte de care poti sa te folosesti cum vrei cind vrei...cauta una care sa te placa pentru ceia ce esti nu pentru ceia ce vrea ea sa fii in lume sunt multe fete...P.S. :despre ce am zis ca fetele nu sunt obiecte poate doar cele de 13-14 ani care sunt posedate de sex big grin