| anonim_4396 a întrebat:

Daca am penisul nu in marime mare dar ii ofer pritenei mele cate 1-2 orgasme pe partida sunt sanse sa caute ceva mai bun de atat? Ma iubeste si o iubesc! si eu am dezvirginat-o acum jumate de an si de atunci o facem destul de des. Ma simt putin complexat dar in fiecare partida ma dedic ei sa ii fie bine. Deci ce ziceti?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu te va lasa din caza dimensiunii penisului, dar exista sute de alte motive pentru care cuplurile se despart.

| Amelya02 a răspuns:

Pari un baiat care îi pasă de prietena lui, bine ar fi să nu îţi pese doar pe plan sexual. Dacă nu ţi-a reclamat nimic şi dacă zici că vă iubiţi, care ar fi problema? Fiecare om e complexat. Nu cred că va renunta aşa uşor la tine. Dar ai grijă să nu o faceţi nici exagerat de des, ca apoi să intervină rutina şi monotonia!

| Vvistula a răspuns:

Stai linistit te iubeste

| Azµre a răspuns:

Nu contează mărimea, pentru e femeie este de ajuns un penis 8 cm!

| Oana92 a răspuns:

Ca sa nu isi caute pe altul trebuie sa ii oferi si altceva pe langa sex. Daca are alaturi de tine parte de ce isi doreste va ramane cu tine indiferent de numarul de orgasme dintr-o partida de sex sau de numarul de centimetrii din pantalonii tai!

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Nu prea cred ca va pleca in cautarea cuiva mai bun, de iubeste, asta conteaza nu marimea penisului. noroc

| PaulSeby91 a răspuns:

Sincer sa nu mi-o iei in nume de rau dar daca tu crezi ca ar vrea sa caute ceva mai bun atunci inseamna ca tu o consideri o "usuratica" sau "nesatula". Daca tu o iubesti, pui fericirea ei mai presus de a ta si spui ca tu ai fost primul cu care a facut dragoste, cum poti sa spui ca ar cauta ceva mai bun? Amintesteti ca va iubiti, nu trage concluzii pripite si ai incredere ca tu esti totul pentru ea, la fel cum si ea ie totul pentru tine. Asta ie parerea mea sincera.