| bassmusic a întrebat:

Buna seara, de vreo 4 zile ma comfrunt cu o problema cam grava. Dupa dus m-am dat cu ceva crema nivea pe tot corpul, inclusiv penis. Am simtit o arsura in zona inghinala dar nu am bagat in seama. Dupa vreo o zi, pielea penisului, inclusiv,, capul" a inceput sa se intareasca excesiv, pielea fiind excesiv de aspra. Problema a aparut doar pe penis. Am facut dus de atunci in fiecare seara dar tot degeaba. Dupa ce ies de la dus, in 5 min se usca de apa, apoi devine imediat aspru. Ce as putea face? Va rog, ajutor!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi cazul sa mergi la un dermatolog asa nu iti poate da nimeni sfaturi, desi nu pare extrem de grav ce ai patit tu

| mihai69 a răspuns:

Problema ta se poate rezolva cu o simplă vizită la medicul dermatolog.

| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, pe capul penisului nu se da cu creme. El se spala numai cu apa calda si sapun.

| Alcyon a răspuns:

Mergi la dermatolog. Pentru zonele intime exista substante speciale (cum ar fi lubrifiantii din comert).

| frostxtq a răspuns:

Iti recomand sa mergi la medicul de familie sa iti dea trimitere la un specialist.

| NoName0x0 a răspuns:

Sa te duci sa faci un control medical, fara nici o rusine!

| Phini a răspuns:

De ce ti-ai dat cu crema pe tot corpul?
Uneori sunt uimit... -.-

| bassmusic explică:

Mda....mersii...astept un raspuns pentru rezolvarea problemei. Multumesc anticipat

| LILLYYY a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vizitezi un medic cu cit mai repede cu atit mai bine