| Dvxy97rulov a întrebat:

Imi place de un baiat de pe clasa a 12a (eu sunt pe a 9a). Cand trec pe langa el se uita la mine, insa nimic mai mult. De valentine's day se face o cutie cu scrisori la scoala, unde fiecare poate sa puna o scrisoare catre o anumita persoana in care sa-i spuna niste licruri pozitive. Credeti ca ar trebui sa ii trimit o scrisoare si sa-i spun ca il plac? sau o sa ma considere imatura si ma gandesc ca s-ar putea sa faca misto, in cazul in care nu simte la fel.

5 răspunsuri:
| andrada17ani a răspuns:

Mai bine spune-i in fata ce simti printr-o scrisoare asa o sa ii vezi reactia eu cred ca nu o fi ceva rau in asta inceraca

| Dvxy97rulov explică (pentru andrada17ani):

Nu am vorbit niciodata.

| andrada17ani a răspuns (pentru Dvxy97rulov):

Fa cum crezi ca e mai bine dar ai grija sa nu profite de tine ca la varsta asta baieti de liceu vor sex si dupa te lasa cu ochi in soare si arfi mai bine sa ai un prieten de varsta tawinking

| Dvxy97rulov explică (pentru andrada17ani):

Stiu cum sta treaba. Am vazut baieti de varsta mea care cautau numai sex si baieti mai mari care nici nu aduceau vorba de asa ceva.

| Bitsuuuuuuu a răspuns:

Potii face asta iar in caz ca el rade de tinee... poti juca putin "teatru".si sa-i zicii razand k a fost doar o gluma cu nasul pe sus. putinwinking Funda?:**