| OnnySky a întrebat:

Este un baiat in scoala pe care il plac mul mult de tot...love struck si cand trece pe langa mine se uita in ochii mei. Eu nu am tupeu sa ii vorbesc dar el mereu cand trec pe langa el vorbeste mai tare. Voi ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| BaMBuS_3310 a răspuns:

Pai daca se uita in ochii tai fi sigura ca te place.iar daca mai si zambeste e clar.
Dar daca e un baiat timid fi sigura ca nu o sa actioneze.asa ca fa tu primul pas si bagate in seama cu el
O sa functioneze.

3 răspunsuri:
| OnnySky explică:

Nu zambeste este serios...dar vrea mereu sa ilo remarc...nu pot sa ii vorbesc si vreau id lui.big grin

| BaMBuS_3310 a răspuns:

Pai cereil prin alta persoana.du-te la el in clasa is cereil la o pers de acolo pe care o cunosti.
Iar pe mess zi ca l-ai vazut prin liceu si ca ti s-a parut ca e dragut.

| OnnySky explică (pentru BaMBuS_3310):

hee hee am facut rost de id lui... si de facebook-ul lui logic.si suntem amici.tongue ne intelegem bine maine trebuie sa iesim impreuna.happy!