| boomboomtamtam a întrebat:

In urma cu vreo 2 saptamani am avut parte de o partida cu prietena mea, precizez ca neprotejat, in schimb nu am "terminat" in ea si nici in apropierea ei. Ea sustine ca are ameteli si stari de voma, dureri de cap etc. Din cate stiu nu sunt sanse ca ea sa fie insarcinata, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care sexul a fost intretinut asa cum este descris de tine, posibilitatea formarii unei sarcini cel putin teoretic este aproape imposibila in cazul in care esti absolut sigur/convins ca nu a ajuns sperma in vaginul prietenei tale si devine in totalitate IMPOSIBILA in cazul in care sexul a fost intretinut intr-o zi din afara zilelor perioadei fertile a actualului ciclu menstrual. Sanatate!

| boomboomtamtam explică (pentru corbulalbrosu):

Si inca ceva, a spus ca trebuia sa ii vina de 10 zile, ce parere ai?

| Violleta2022 a răspuns (pentru boomboomtamtam):

In cazul asta nu-i sarcina deloc. Daca sexul l-ati avut cu 2 saptamani in urma, adica cu 14 zile in urma si ei i-a intarziat 10 zile, atunci ea nu mai era in perioada fertila deloc, deci nici o sansa de sarcina.

Dar, daca a existat vreo partida de sex cu 3-4 saptamani in urma, atunci sunt sanse sa fii ramas insarcinata atunci. Poate nu cu tine...

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil are o intoxicatie alimentara sau altceva, pentru ca, nici daca ar fi insarcinata nu ar putea avea simptome de sarcina atata de devreme, alea apar abia dupa ce iti intarzie ciclul.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa nu fie gravidă.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu sunt sanse te asigur.

| AlexandruYonutz1998FanMetin2 a răspuns:

Ai belit pl. pleaca din tara ****.