| anonim_4396 a întrebat:

Recent am facut sex anal cu prietenul meu, avem o relatie de 3 ani. Pana acum am facut doar sex anal,nimic altceva,nici vaginal, nici oral. Am facut doar de 2 ori,si nu am folosit prezervativ. La inceput m-a durut dar dupa durerea a fost suportabila si usor,usor a trecut. El nu si-a dat drumu in mine,dar eu tot ma gandesc la posibilitatea scurgerii la vagin,cu toata ca nu am facut sex vaginal. Mentionez ca nu m-am spalat dupa contactul sexual. Pe scurt, trebuie sa folosesc pilula de a 2-a zi? Sau anticonceptionale? Exista riscul sa raman gravida? Am 17 ani. Va rog,fara comentarii ironice si argogante. Dau funda, daca va ajuta cu ceva. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Ehh nu are cum sa ramai insarcinata.(cu toate ca dupa aceste contacte sexuale ar trebui sa te speli)
Ca sa ramai insarcinata trebuie sa isi dea drumul in tine (sex vaginal) si se intampla ca nici atunci sa nu ramai, daramite sa ramai din nimica toataoh go on.
Nu ai de ce sa iti faci grijihappy

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca are rost sa iei pastila daca nu a lasat in tine si mai ales ca nu a fost sex normal, eu zic sa nu iti faci griji

| eurynomus a răspuns:

Ti a placut sexul anal? sunt curios cum a fost

| Fabian20 a răspuns:

17 ani si esti rupta in cur. buuuun! de unde esti? m-ar interesabig grin

| neutrino a răspuns:

Nu pot crede ca o fata de 17 ani poate intreba asa ceva.

| Azµre a răspuns:

Nu te va crede nimeni. Ori ai fost proastă, ori chiar ești proastă dacă tu asta faci în momentul de față. Îți zic eu minți până acu ajungeai de 10 ori la spital cu curu rupt dacă ai ținut-o așa într-o veselie.
Ești un troll care n-are ce face.
Și ca să îți răspund la întrebare, și s-a scurs vrei să scapi de griji, iei pastila de a 2 a zi dacă nu au trecut 48 de ore de la contactul sexual.

| Azµre a răspuns:

Sunteți atât de naivi cu toții încât credeți acesta întrebare a fi pe bune?
Ce fată se xxx în cur la 14 ani să fim serioși!

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

Ma sa stii ca eu cunosc cateva...

| RosseMarie a răspuns (pentru Azµre):

De fapt am 17.

| Azµre a răspuns (pentru RosseMarie):

Și ai început acum 3 ani, i-a scade nu vin 14?

| RosseMarie a răspuns (pentru Azµre):

Nu,si totusi care e problema ta?

| Azµre a răspuns (pentru RosseMarie):

Ai probleme mari... mă mir că nu te-au mâncat hemoroizii până acum.

| marya1994 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata stai linistita. Insa sexul anal nu este indicat.

| bellatrix24 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu a patruns in vagin ( mai ales ca nu si-a dat drumul in tine, nu avea ce sau cum sa se scurga). Nu trebuie sa iei anticonceptionale. Nu ai de ce sa iti faci griji! stai linistita

| InGeRaSsDeCaTyFeAa a răspuns:

NU. In nici un caz nu poti fi insarcinata. Absolut NU. NU exista nici macar 1% sanse la o posibila sarcina. Stai linistita si te rog mult la 17 ani ai tai mai documenteazate putin asa pentru cultara ta generala si pentru ca in momente din astea sa nu-ti mai faci griji inutile. Bafta multa si stai linistita. Funda?

| Azµre a răspuns (pentru InGeRaSsDeCaTyFeAa):

Voi nu observați că userul acesta este un troll?

| askman4u a răspuns:

Dc n ai inceput cu oral. e mult mai placut si sigur