| florea2565 a întrebat:

Stie cineva daca Site ul GOMEZ https://gomez.ro/ro/home_men este legit?
A mai comandat cineva de acolo? Rog seriozitate dau funda!

Răspuns Câştigător
| OnTheLuna a răspuns:

Eu mi-am comandat un hanorac Champion de la ei. Pare calitativ. Sunt multumita de el.

| florea2565 explică (pentru OnTheLuna):

Mersi, de raspuns, deci inteleg ca sunt originale hainele de la ei... vreau sa mi comand o pereche de adidasi Karl Lagerfeld si numa acolo am gasit marime

| OnTheLuna a răspuns (pentru florea2565):

Da, am si comparat hanoracul de la ei cu fakeuri si pare in regula.

| Mv0536 a răspuns (pentru florea2565):

Pana la urma ți au venit Ok adidașii? ca vr sa-mi iau și eu ceva de acl și îmi e cam frica

| andrei124673683136 a răspuns (pentru Mv0536):

Da sunt foarte ok… recent mi am mai comandat o pereche guess si sunt super
e legit site u