| alooooooooooo1111 a întrebat:

Buna Seara
Sunt in clasa a 9-a si am facut cunostinta cu colegi de clasa dar nu ne cunoastem de mult doar de 3 zile in clasa la mine este o fata de care m-am indragostit dar acum nu stiu daca si ea ma place pe mine am observat ca daca ma uit la ea imd si ea se uita la mine cateodata mai trag cu coada ochiului si vad ca se uita la mine ea si-a facut o prietena si se inteleg foarte bine ma inteleg foarte bine si eu cu prietena ei dar ea mi-a spus ca nu-i plac baieti care sunt mai zabautici adica mai smekeri acum eu nu sunt asa de smecher ba chiar sunt cam cuminte fata de baieti din cls mea am vazut ca este timida adica daca te dai la ea se fereste ca nu vrea sa i se intample ceva
acum intrebarea mea cum pot afla daca ma place as incerca sa ma duc sa vorbesc cu ea dar poate nu ma baga in seama ca au mai incercat si alti baietii si se ferea eu sunt mai glumetz si cand mai fac cate o gluma incepe si ea sa rada deci pana la urma cum fac sa aflu?
ma scuzati daca am gresit unele cuvinte
dau funda celui mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| OwlMyGod a răspuns:

Eu sunt fata... si cred ca daca ai luao inteun colt... sau inacearca sa vbesti cu ea pe mess daca ti'e rusine, dar mai bine o iei intr-un colt si ii spui ca de cand ai vazut-o ti'a atras atentia si ca ai vrea sa incercati ceva frumos impreuna happy nu vreau funda happy vreau doar sa te ajuthappy