| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o mare confuzie, am un coleg care mi se pare cel mai ok din scoala, deci nu stiu chiar daca ii place de mine dar mereu se uita la mine cu coada ochiului si face mereu orice doar ca sa ma uit la el. Dar acum o luna si-a facut o prietena, si in timp ce era cu ea tot se uita la mine si zambea... Ce sa cred? Niste sfaturi va rog.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Daca iti place de el, lasa-l sa inteleaga asta. Poate asteapta o reactie din partea ta.

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Că ţi se pare ţie.

| RainmakerX a răspuns:

Daca si-a facut prietena atunci nu este mare lucru.

Se uita asa doar la tine sau la toata lumea?
Cine stie... poate asa se uita tipul la toate fetele thinking

| uutz a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu am vazut cum se uita la altele, dar cand ma vede mereu se aranjeaza si asa...

| RainmakerX a răspuns (pentru uutz):

Daca nu mai este cu ea de 2 saptamai atunci tot ce se poate...
Daca ii place de tine atunci o sa-ti spuna ceva cat de curand, doar fii tu insatiwinking

| R0R0 a răspuns:

Ce poti crede?
Poate ii place cum arati, vrea sa iti atraga atentia.Dar observand ca tu nu reactionezi, te-a "pedepsit" facandu-si o iubita.

| uutz a răspuns (pentru R0R0):

Am uitat sa spun ca nu mai e cu ea de 2 saptamani. Deci nu stiu. sad

| R0R0 a răspuns (pentru uutz):

Daca iti place de el, lasa-l sa inteleaga asta. Poate asteapta o reactie din partea ta.

| alexandrualind a răspuns:

Ai place de tine