| Papillonnnn a întrebat:

Buna seara TPU.

Am 14 ani si am inceput sa devin ingrijorat deoarece nu mi se desface cu totul pielea de pe capul penisului. Cand este excitat merge cam pana la jumate poate putin mai mult si dupa mi-e frica sa trag mai tare. Cand nu este excitat merge fin, lin pana la sfarsit.

Ce ar trebui sa fac? sa ma mai ingrijorez sau...

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ignora raspunsurile eronate/gresite oferite de cei care s-au grabit sa-ti transmita prostii fiindca habar n-au de afectiunea destul de frecventa denumita FIMOZA. In cazul tau in mod aproape sigur este vorba de o forma usoara de fimoza, probabil de gradul 1 sau cel mult gradul 2 insa acest lucru il poate confirma doar medical de familie sau un medic urolog. Pentru a intelege despre ce este vorba te sfatuiesc sa accesezi si sa citesti cu atentie urmatorul raspuns : https://www.tpu.ro/......r-dupa-ce/ Multa sanatate!

| lpavel a răspuns:

E normal pentru ca esti inca virgin, nu prea il folosesti... big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

ESti inca virgin, nu ar trebui sa te ingrijorezi, daca nu ai fi virgin ar trebui sa iti pui cateva intrebari si sa te ingrijorezi.