| marius3000 a întrebat:

Salut tpu....eu cand ma masturbez nu imi merge pielea pana dupa capul penisului de ce?

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Pielea e prea uscata, si mai ai un risc sa te iriti. Pentru a evita eventualele neplaceri cumpara si foloseste un lubrifiant pe baza de apa.

3 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Incearca so dai mai joc de ca...iar daca te doare, mergi la un medicwinking

| ywar a răspuns:

Pentru ca nu ti se decaloteaza penisul complet. Daca doare trebuie sa vorbesti cu un doctor. Unii spun ca daca isi decaloteaza penisul sunt mai barbati. Uita ca acest lucru se face in primul rand pentru a mentine curatenia organelor sexuale masculine. Deci trebuie sa vezi ce se intampla de nu ti se decaloteaza penisul complet. Sanatate!

| KoaLaBoY a răspuns:

E prea mica, e sub 12 cm.