| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU.
Am o problema, cand vorbesc la telefon cu iubita nu prea e vorbareata, e cam tacuta si nu prea "dezbate" subiectele, in schimb cand ne intalnim vorbeste foarte mult, povesteste multe chesti, glumeste si tot ce trebuie...
ce pot face sa fie mai vorbareata is la telefon? Deoarece in weekend-uri ne vedem rar si na... happy Ce subiecte sa folosesc sau ce pot face? straight face

Răspuns Câştigător
| Lavazza_5427 a răspuns:

Da...dar chiar daca ea a sugerat sa fiti impreuna, probabil prietena ta nu se simte bine nici in preajma ei sa vb cu tine la tel.
Gandeste-te de la ce invep de fiecare data discutiile atunci cand va intalniti si ea vb mult :p. Si incerci sa faci asa si la telefon. Daca nu merge, atunci intreab-o de ce nu vorbeste mult cu tine cand sunteti la telefon. Bafta happy

4 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Probabil e cineva prin preajma mereu si nu poate vorbi, dar ca sa nu te superi tu iti raspunde si incearca sa vorbeasca cu tine, te-ai gandit la asta?

| albastrualb77 a răspuns:

Pai, de ce nu o intrebi pe ea de ce este asa de tacuta si in telefon, sau intreab-o despre ce ar vrea ea sa vorbiti la telefon, poate abordeaza ea alte subiecte, sau cine stie, poate exista alt motiv.

| gigimuranus a răspuns:

Intradevar, cand e acasa nu prea poate vorbii, dar astazi era plecata de acasa si era doar cu sora ei, sora ei neavand nimic cu mine si chiar ea ii sugera sa fim impreuna...hee hee

| gigimuranus a răspuns:

Mai puteti sa-mi dati si alte raspunsuri? happy
La sfarsit dau funda.