| anonim_4396 a întrebat:

Deci treaba sta in felul urmator... de vreo 5 luni aproape 6 stau cu o fata foarte frumosa si draguta.
1. Credeti ca i vreo problema cu varsta ea are 13 ani si eu 16 ani?
2. Oare ma.m indragostit de ea? Pt ca intotdeauna cand nu sunt langa ea i simt lipsa, mi dor de ea, trebuie sa vorbesc in fiecare zii cu ea pe mess sau la tel.
3. Credeti ca distanta ii o problema? Deoarece ea sta cam la 65 de km de mine dar ne vedem in fiecare weekend la bunici pentru ca bunicii nostri sunt vecinii. Si ne intalnim, ne sarutam, ne imbratisam, etc...
Funda la cel mai bun si complex raspuns.
A da si sa nu uit cum pot pune o poza cu ea ca sa vedeti daca arata a 13 ani?

Răspuns Câştigător
| lorykiss9710 a răspuns:

Buna! In primul rand dragostea nu are varsa asa ca diferenta de varsta nu conteaza.2. Poate te-ai indragostit de ea poate nu.Numai tu stii raspunsul, dar luand in considerare ca iti este dor de ea cand nu vorbesti cu ea insemna ca da.3.Ma,pai va vedeti in fiecare weekend.Asta nu e motiv de ingrijorare.Am o prietena care are un iubit si se vede cu el o data pe an.In ultimul timp s-au certat pentru ca nu prea se vedeau.Dar la tine nu este motiv de ingrijorare.Imi cer mi simi de scuze dar la ultima nu stiu sa iti raspund.Dar punand cap la cap tot ce am concluzionat eu...sunteti un cuplu cu mi de sanse ramana impreuna mult timp si acum depinde de ea daca tine intr-adevar la tine. Sper ca te-am ajutat! Pupici!

| anonim_4396 explică (pentru lorykiss9710):

Chiar tine la mine mai mult decat eu la ea :*:X!

| lorykiss9710 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nice!happywinking

7 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Sunt foarte multe siteuri de photo sharing. Faci cont pe unu pui poza si ne dai linkul.Pe care poti pune SI fara cont is foarte putine.Ori cauti unu din ele ori faci un cont pe alt site.

| NeneaGogu a răspuns:

Lola,daca te-as prinde ai ramanea cheala in cap, cum poti da asemene sfaturi unuia care are relatie cu o fata de 13 anisiori? Se vede proasta educatie care ai primit-o de la parinti
Ba asta de 16 ani, daca tot vrei sa te bagi in tainele amorului cauta-ti una mai in varsta decat tine sau de varsta ta

| Alëxąndŕą a răspuns (pentru NeneaGogu):

Exact.Acest "hormon" o sa isi doreasca sex! O sa faci sex cu ea? Sau ce cand face 14? O atingi pe cur, pe sani? Mai bine v-ati desparti daca faci cine stie ce cu ea, ea poate ramene cu sechele!

| NeneaGogu a răspuns (pentru Alëxąndŕą):

Buna, ai facut ca acest raspuns, al tau, sa para ca eu as fi cel de 16 ani laughing

| lorykiss9710 a răspuns (pentru NeneaGogu):

Bai omule! Ce expresie este asta ca daca ma prinzi raman cheala? Eu nu am educatie? Dar tu? Te-am jignit cu ceva? Puteai sa ma corectezi pur si simplu nu sa zici asa ceva.La o adica si eu as putea sa te iau la injuraturi sau sa te jignesc dar eu am bun simt si nu vorbesc urat.In fine.Nu imi mai bat capul pentru ca nu are rost!