| Batmanuel a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o intrebare mai ciudata, vreau sa cumpar un fleshlight de la un prieten, e folosit de 2 luni si il cumpar mai ieftin, credeti ca e igienic sa-l iau folosit? Chiar daca il spal si curat bine?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine comanda unu nou, pe ala folosit trebuie sal fúti cu prezervativ

| DNSK a răspuns:

Si eu zic sa nu..acuma u stii

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca nu e ceva indicat sa fie achizitionat la,, second-hand,,.Vad ca si tu ai retineri, altfel nu ai fi intrebat.Nu,mai bine cumpara-ti unul personal.

| CristianMarius a răspuns:

P**da spalata e ca noua laughing)))))))))))