| 니코 a întrebat:

Buna Seara TPU.Am si eu o intrebare mai ciudata zic eu:cum adica un baiat sa-si dea drumul in tine?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca ejaculeaza in tine ( nu foloseste prezervativ )

| 니코 explică (pentru evenso):

Inconstient?

| 니코 explică (pentru evenso):

Adica fara sa vrea?

| evenso a răspuns (pentru 니코):

Poate sa ejaculeze constient sau inconstient, dar de regula este constient ca a ejaculat in tine, in cazul cand ejaculeaza in tine inconstient isi va da seama dupa aia.

| evenso a răspuns (pentru 니코):

Da, se intampla deseori, in cazul cand nu se poate controla.

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru evenso):

Se intampla cand de examplu a baut sau e virgin.

| zxzx a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Hai nu zau, s-au inventat ac.

12 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Adică să ejaculeze în timpul actului sexual cu tine.
Sper că te-am ajutat.

| VadTot a răspuns (pentru VladConstantin20):

Crezi ca stie ce inseamna ejaculeze? Cred ca nu!laughing

| VladConstantin20 a răspuns (pentru VadTot):

Asta e partea a doua, eu doar am scris mai decent, că știam să scriu și pe „mai românește". Dar regulamentul site-ului și nivelul meu de cultură nu-mi dau voie, și nu că mă dau eu deștept acum sau ceva. laughing

| 니코 explică (pentru VadTot):

Haha
stiu ce inseamna asta ca nu sunt chiar asa de mica

| VadTot a răspuns (pentru 니코):

Totusi cred ca esti destul de mica odata ce nu intelegi ce ai intrebat! sincer cati ani ai? 14?

| 니코 explică (pentru VadTot):

Nu am experimentat inca ca sa stiu