| Ioooaaannnaaaa a întrebat:

.Am si eu o întrebare cum iti dai seama ca un baiat si-a dat drumul sau nu?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Bună,Ioana.
În momentul în care partenerul tău va ejacula în interiorul vaginului, vei simți tu o zvâcnire, apoi ceva fierbinte, care îți va lăsa senzația unei arsuri.
Așa cum spune și corbulalbrosu, penisul lui se va face flască.
Iar din vagin se va prelinge sperma afară.
O zi bună!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Imediat dupa momentul de producere a ejacularii spermei, penisul intra intr-un proces rapid de pierdere a fermitatii erectiei, redevenind in starea naturala si anume cea flasca. Este un proces imposibil de mascat oricat ar fi de experimentat respectivul baiat/barbatul. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Iti curge din p**** s**** laughing s.au se opreste brusc si ramane in tine.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

In ce situatie?

| Ioooaaannnaaaa explică (pentru BlyeeetAK47):

Daca faci dragoste cu el.

| Ioooaaannnaaaa explică (pentru BlyeeetAK47):

In cazul in care faci dragoste cu el.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Si-a dat cineva drumu in tine si nu stii?laughing

| NicolaeAndi a răspuns:

De obicei face spume la gură și leșină în următoarele 10 secunde.