| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Bună seara TPU. Cum pot să pun poză personalizată la canalul meu You Tube? Adică sus de tot mare, să fie o poză :D Înainte știam cum să pun, dar acum de când s-a schimbat You Tube și setările lui... nu mai știu. Și aș mai avea o întrebare, unii la canalul lor, adică în loc să scrie canalul lui... sau cum scrie, scrie SUBSCRIBE sau altceva, ce vor ei să scrie. Cum pot să fac și eu asta? Uitați un exemplu pentru prima întrebare:

www.youtube.com/user/fred?feature=results_main

Vedeți cum are sus de tot o poză cu el. :D

Funditzăă. Scuzați categoria :o3

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In coltul de sus dreapta apare numele de youtube al tau, dai poe sagetile care apare panga el apoi o sa scrie :My channel, My videos, Subscripions, Inbox, Settings si inca altceva u dai la settings, apare overview si apare acolo une trebuie sa schimbi poza.

| HeLLoKiittyGirl explică (pentru anonim_4396):

NU APARE! nu mai e youtube ca înainte. S-au schimbat multe. Nu vreau să schimb poza de la avatar. Vreau să pun poza canalului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.