| Costy2015 a întrebat:

Nu stiu daca am ales categoria potrivita pentru asceasta intrebare, si daca nu ma scuzati si va rog sa ma iertati.
Vreau sa stiu si eu, cum pun anumiti useri pe YouTube urmatoarele chestii:
1. Sa le apara pe ecran cine se aboneaza la canalul lor.
2. Sa apare aceea chestie cu: Azi am facut 150 / 200 abonati sau ceva de genul.
3. Cum fac sa-mi apara si mie poza de la canal si autolink-ul de subscribe pe ecranul videoclipului?
Va rog frumos sa ma ajutati, uitati poza de la un video sa vedeti la ce ma refer: https://postimg.org/image/gb2jkfgon/

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Sunt pluginuri de OBS mai putin link-ul de subscribe care se activeaza din setari.

| Costy2015 explică (pentru Intruder19):

Pai si cum le pot activa, ce setari?

| Intruder19 a răspuns (pentru Costy2015):

Din setari iti configurezi butonul de abonare, restul le cauti pe net, nu stiu cum se numesc exact.