| Întotdeuna2 a întrebat:

Bună seara TPU:

De curând am aflat că prietena mea e lesbiancă și mi - a zis că dacă anunț părinții celelaltei fete se duce la poliție cu bunica ei pentru a depune plângere împotriva mea că aș fi atins-o.

Întrebarea e:
- Dacă ea are suficienți martori si bunicii prietenei mele, iar eu doar 2-3 martori am, ce câștig de cauză pot avea în fața legii sau cum pot scăpa de ea (mă sună mereu și mă întreabă dacă am bani la mine).

MULȚUMESC.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Asteapta sa treaca 24h de la ultimu contact sexual si poti sa le zici la parinti, la police cu plangerea te poate lua pe sus si nu au cum sa ateste ca ai penetrat-o dupa 24h asa vei ramane liber si poti sai dai mwie la copila

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Acum 2 ore | Întotdeuna2 a întrebat:
Bună seara TPU:

"El nu este el, el este ea"

De curând am aflat că prietena mea e lesbiancă și mi - a zis că dacă anunț părinții celelaltei fete se duce la poliție cu bunica ei pentru a depune plângere împotriva mea că aș fi atins-o.

Întrebarea e:

- Dacă ea are suficienți martori si bunicii prietenei mele, iar eu doar 2-3 martori am, ce câștig de cauză pot avea în fața legii sau cum pot scăpa de ea (mă sună mereu și mă întreabă dacă am bani la mine).

MULȚUMESC.

| Dalmore a răspuns:

N-am inteles nimic. Ce daca e lesbiana? De ce trebuie sa vorbesti tu cu altii despre preferintele ei sexuale?

| Xdreaper21 a răspuns:

Inregistreaz-o cum o spune fa pe proasta gasesti tu o modalitate sa o spuna si sa se auda pe filmare dupa ii zici la parintii celeilate fete
In acel moment daca ea se duce la politie o sa aiba mai mari incurcaturi
In primul rand minte politia si in al doilea rand te-a si amenintat
Pe langa poti sa ii dai block la numar si daca te impinge macar un pic te duci direct la politie pentru hartuire fizica so daca ai si filmare cu amenintarea si pentru amenintare

| Întotdeuna2 explică (pentru Xdreaper21):

Am screenshot la mesaje când îi spunea că o iubeşte, că vrea să se căsătorească cu ea, etc.
Rudele şi părinții celeilalte fete habar nu au că fata lor iubeşte o fată şi nici fata respectivă nu ştie că el de fapt este ea.