| Întotdeuna2 a întrebat:

Bună seara TPU:

"El nu este el, el este ea"

De curând am aflat că prietena mea e lesbiancă și mi - a zis că dacă anunț părinții celelaltei fete se duce la poliție cu bunica ei pentru a depune plângere împotriva mea că aș fi atins-o.

Întrebarea e:
- Dacă ea are suficienți martori si bunicii prietenei mele, iar eu doar 2-3 martori am, ce câștig de cauză pot avea în fața legii sau cum pot scăpa de ea (mă sună mereu și mă întreabă dacă am bani la mine).

MULȚUMESC.

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Să înțeleg că tu ești băiat.
Tu nu trebuie să vorbești cu nimeni despre înclinațiile prietenei tale.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca incearca sa te santajeze cerand bani: poti intregistra si poti anunta politia sa-i urmareasca telefonul, apoi sa stabileasca un flagrant

| venividivici2017 a răspuns:

Care-i problema ta? fa-ti alta prietena daca nu-ti convine si gata.dar ai grija cu santajele:sa nu ajungi la politie.este viata ei, dreptul ei sa faca ce ii convine, ca iti place tie sau nu!

| Întotdeuna2 explică (pentru venividivici2017):

Problema mea e că multe persoane a păcălit, șantajându-i cu moșul ei. O altă prietenă cu siguranță îmi voi face. Eu nu șantajez cum a șantajat ea pe multe persoane și, da asta vreau să afle poliția despre tot ce făcut și încă face. În continuare părinții ei h-abar nu au ce face ea mai toată ziua, dar se va afla toate aceste mârșăvii de golan.

| SantalPorcocale a răspuns:

Daca stii ca n-are cum sa dovedeasca chestia aia atunci fa-ti de cap.

| ViolaTM a răspuns:

Te şantajează. Înregistrează convorbirea.

| Pe_Viata_Anonim_1994 a răspuns:

Stai in banca ta, frate.Atat zic.