| Lovemebabybee a întrebat:

Buna seara TPU!

Imi place de un baiat. Si lui de mine, ne cunoastem de 6 luni si suntem prieteni buni. Problema este ca si lui ii place de o fata cu care este in clasa desi ea are prieten si ei ii place de el. El e nedumerit, nu stie pe care sa aleaga.
La mine e adua situatie de acest gen si chiar nu mai vreau inca una.
Cum ar trebui sa il influentez putin sa ia decizia mai repede? Sau ce as putea face in acest caz?
fara raspunsuri de genul : nu stricati prietenia.

Mersii happy

Răspuns Câştigător
| GothicTiamat a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare: chiar vrei sa fii cu cineva care nu te-a vrut 100%, care a stat sa se gandeasca pe cine sa aleaga? Nu ti-ar placea ca cel cu care stai sau vei sta sa te vrea de la inceput? Ce rost are sa iti bati asa capul?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Faceti o sedinta si hotarati-va care pe care va placeti.