| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni.am o problema againlaughing: de curand am cunoscut un baiat. dragut de felul` lui. nu fumeaza. de baut bea. ca orice copil. da` numa` de sarbatorilaughing si le-am zis unor colege si au mers sa-i zica si el a venit s-a uitat la mine putin si a plecatrolling on the floor) dupa vreo o saptamana intra pe mess si vorbeam si m-a intrebat daca il plac si i-am zis ca da si a zis bine. si a iesit. ne-am salutat am vorbit fata-nfata si ne-am inteles. da` i-am spus intr-o seara frate si a zis sa nu-i mai zic asa ca are putini frati adevarati. sincer eu zic,, frate,, si parintilor si prietenilor. asa m-am obisnuit. la un spectacol i-am zambit si eu cum am gropite a inceput sa rada si sa-mi zambeasca. pe mess nu-mi raspunde. La scoala ne uitam unu` la altu` da nu ne salutam... numa` ne uitam unu` la altu`. altii zic sa-l las in pace ca e prost. altii zic sa il fac cumva sa il fac sa vorbeasca cu mine... da nu reusesclaughing) ce sa fac?:-s funda la cel mai bun raspuns. la restul` votstraight face

Răspuns Câştigător
| razzvan27 a răspuns:

Poate e timid baiatul, sau nu stie ce sa iti spuna happy du-te tu la el si intreaba-l daca vrea sa.nu stiu, sa mergeti la o guma de mestecat big grin daca vrea, bine daca nu iar bine.

1 răspuns:
| razzvan27 a răspuns:

E posibil sa fie si prost...