| Temnikova a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau sa întreb ce părere aveți despre băieții care au mașina și vor sex de la prima întîlnire chiar in mașina? Fără ca sa cunoască bine fata, fără teama de boli cu transmitere sexuală și chiar cu tupeu de parca ești datoare sa te culci cu ei. Cum să-mi dau seama dacă un băiat este de treaba si dacă merita sa ies cu el? Va spun ce am pățit eu.Verișorul meu a venit la mine acasă cu un băiat care la prima vedere era simpatic, dar tăcut. Era de Paști. I-am hrănit au stat vreo doua ore. Pe urma acel băiat care era cu varul meu m-a sunat sa ieșim, iar mie mi s-a parut simpatic si cum eram singura am acceptat.Am fost cu el la o zi de naștere si spre drumul spre casa a oprit mașina pe un mal de iaz ca sa se culce cu mine.Am rămas socata.Cu o zi înainte a fost in casa mea si după a încercat sa ma violeze. Sincer sunt din Republica Moldova si sunt dezamagita total de băieții de acolo. Mulți dintre ei lucrează in Germania (aproape toți) si isi iau masina doar ca sa profite de o fata.Va zic sincer la mine in sat sunt mulți din ăștia. Am avut ocazia sa stau in sat si am ramas socata de ce băieți am întîlnit acolo.

Răspuns Câştigător
| Rux04 a răspuns:

Bună. Nu sunt toți la fel. Vei întâlni cândva băiatul care să merite. Pe soțul l-am cunoscut la o competiție de alergare. Mi-a propus a doua zi să ieșim la o alergare, am acceptat bucuroasă și de atunci suntem împreună. Sunt 6 ani de atunci, nu am grăbit lucrurile. Nu există o rețetă anume. Dacă ai de exemplu ca pasiune un sport poți să vezi pe Facebook ce grupuri organizează evenimente sportive la tine în oraș. Ideea este să cunoști oameni noi. În ceea ce privește sexul de la prima întâlnire: cei care propun așa ceva sunt inconștienți și nu-i interesează o relație bazată pe iubire și respect.

| Temnikova explică (pentru Rux04):

Multumesc de răspuns. Deja m-am înscris într-un Fitness și îmi place un băiat sportiv de acolo și lui parca ai place de mine. Sincer nici nu am crezut ca o sa îmi placa de cineva cu adevărat după agita dezamagire. Doar ca eu deja am frica sa ies.Mi-am șters Instagram tot, special ca sa nu-mi scrie nimeni și sa nu ies cu nimeni. Tot timpul am in capul meu un film ca dacă ies și ma violează sau încearcă sa ma hărțuiască sexual sau pur și simplu iese cu mine doar pentru s…x.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Exista o categorie de barbati care prefera sa fie mai bine porci, decat prosti.
Cei descrisi de tine se includ in aceasta categorie.
Nu iti amari sufletul din cauza lor, chiar nu merita, categoria asta de "barbati" e buna de taiere, nu de imperechere.
happy

| Temnikova explică (pentru greece12):

Chiar as vrea să-l taie cineva. Am avut și ginduri sa plătesc pe cineva sa faca aceasta.

| greece12 a răspuns (pentru Temnikova):

Nu foloseste la nimic, lectia n-o va invata in felul asta si nici carnati sau toba nu-l poti face.
Asa ca, uita, fiecaruia ii vine ceasul, stii nu?happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este normal pentru ca sunt la varsta experimentarii. Dar la fel de normal este sa refuzi daca nu vrei sex asa. isi va gasi instant alta care accepta

| Temnikova explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu sunt la varsta experimentării (28, 29)ani. De refuzat refuz doar ca ramin cu o stare negativă după ce intilnesc așa baieti obsedați sexual

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu nu trebuia sa accepti sa mergi singură cu acest baiat, ce nu stii ca ei asta urmaresc? Aventuri sexuale si cît mai multe nu doar cu tine, tu ai fost doar una dintre multele fete cu care el a mai fost si care cu siguranta asa s-a purtat si cu ele, nu sti sa "citesti" omul si de aceea cazi in multe capcane, tu ai impresia ca toti sunt sinceri si i ti vor binele? Jmecherii ăstia de bani gata asta cautra, fete naive si usor de manipulat, ca ei stiu bine ca o fata le va cadea in mreje cand vede cxa el are masină si bani, si cu astea doua lucruri face din tine ce vrea, esti marioneta lui, ce varsta ai?

| Temnikova explică (pentru CristiDinBucuresti):

Desigur ca nu trebuia sa accept. Am 25 de ani. Așa este după acea noapte m-am interesat cine este el și am aflat ca este un mare curvar care a lucrat in Germania și și-a luat masina și nu sunt prima lui jertfa. Plus am aflat ca acel maniac sexual in fiecare seara se plimba in oraș cu masina cu fete diferite mereu.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-s patetici, disperati dupa sex si cum sunt zgarciti fiindca nu sunt dispusi sa plateasca o profesionsita, vor sa se satisfaca cu oricine intalnesc.

| CP16 a răspuns:

Te-a suparat ca nu te-a platit laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CP16):

Vazand acest comemtariu al tau, chiar mi s-a demonstrat ca esti mitoman.
Nu merge sa te tratezi singur, du-te la psihiatru.
Iar daca altii ar face,, glume" cum faci tu la intrebarile tale serioase, tu te-ai supara.
Ce ipocrizie

| CP16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dintr-un comentariu iti dai seama despre cineva ce probleme are? sau iti place si tie sa urmaresti raspunsuri laughing
da, consider si eu ca sunt.