| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor! Am si eu o curiozitate! E intrebare adresata fetelor! Cu ce sunteti imbracate acum, in acest moment! Descrieti exact ce aveti pe voi, din cap in picioare! Si culoarea! Va multumesc! Sper ca nu o sa radrti de aceasta intrebare! Va multumesc! Primiti si fundita pentru seriozitate!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O să fiu sinceră. Vă mulţumesc! Nimic.Vă mulţumesc! Fundă pentru seriozitate!

20 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Si cu ce te ajuta asta ca nu inteleg?laughing

| Allexandraaa a răspuns:

Hua! dc sa-ti zic? sa ai tu pentru ce sa iti faci laba? haii sictirstraight face!

| Lollipopy a răspuns:

Tricou in dungi cu roz si alb, colanti negri si chiloti negri. aaa si tampon big grin funda?

| Douapunccteunics a răspuns:

Pijamale,bratari,lantisor,ciorapi,lenjerie intima si agrafalaughing

| MyChemicalRomance a răspuns:

Pai...am sosete albe cu dungi roz si albastre, blugi negri, maieu gri, sutien rosu,laughing, geaca neagra cu buline albe si in final boxeri albastri laughing :d

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Chiar vrei?big grin. sutien negru,lenjerie sa zic asa, alba, tricou negru cu scris pe el, jeansi stramti bleu-marin si atat puppy dog eyes

| Cici_6929 a răspuns:

Trikou, pantaloni, ciorapi si lengerie totul de culoare neagra, a ga si un medalion din argint jumatate de inima

| Daliutza a răspuns:

Pai seara cand dau web iau tricouri cat mai decoltate.asstas de acum e roz si are un decolteu generos mai am o pereche de pantaloni scurti scurti negri ...ca mai stau putin si ma bag la somn

| Buffy08 a răspuns:

Pantaloni scurti negrii, un tricou putin mai decoltat albastru, sutien negru, chiloti roz, cercei din argint... atat. funda? XD

| Kitty97_6626 a răspuns:

Buna seara happy am lenjerie alba pe mine si deasupra am halatul tatalui meu care este gri ...si am o clama alba in par :d

| Bebitsssa a răspuns:

Tricou verde cu dungi verzi,galbene si negre, raiati maro, chiloti gri si sutien albwinking
funda?big grin

| bella_8472 a răspuns:

Tricou verde, o fustita alb cu negru, chiloti mov, lant de argint, un elastic de par albastru, si o agrafa happy

| YoAnne a răspuns:

Sutien negru si chiloti negri si atat.

| ssssss_9980 a răspuns:

laughing pijamale rooz tongue ( cu ursuleti) laughing

| TeodoraCristina a răspuns:

Trening rodu tongue...Si un snur in par tongue

| Kannaaaaa a răspuns:

Pantaloni de trening gri (foarte comozi), un maieu negru mulat love struck, ciorapi negri si un elastic rozlove struck, chiloti cu inimioare laughing

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Tricou albastru, pantaloni 3sferturi roz si sosete albebatting eyelashes

| sNikvi112 a răspuns:

Te masturbezi gandindute la fete?laughingrolling on the floor

| Mary3368 a răspuns:

Ok! Am o bluza neagra si blugi de culoare m inchis, un fel de albastru spre negru.si balerini cu o fundita neagra.big grin.Pt ce iti trebuie?

| andreea_4143 a răspuns:

Tricou gri cu fata unei fete facuta din litere [destul de larg, dar dragut]. Pantaloni scurti de blugi, chiloti albi