| ChickSWhisper a întrebat:

Hello!
Este o intrebare adresata baietilor...Cum o descrieti pe cea mai frumoasa fata?

Răspuns Câştigător
| Nordic a răspuns:

Nu cred ca putem descrie cea mai frumoasa fata decat atunci cand ne indragostim de o fata care in ochii nostri va fi frumoasa. Si zic frumoasa nu "buna" pentru ca desi au ceva in comun acesti 2 termeni, totusi consider ca fiecare exprima altceva.

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Blonda(par gen marilyn monroe), buze rosii, ochi albastri, 90-60-90,30-35 de ani, sani putin lasati. km asa ar fi fata mea

| Andrei_3923 a răspuns:

Bruneta/satena,par lung,drept,cu breton sau fara, ochii caprui sau albastrii, 1.70, mai mult sau mai putin, amuzanta, de treaba

Răspuns utilizator avertizat
| EuNuTu a răspuns:

CRINA e cea mai frumoasa fata.