| Drauzy a întrebat:

Buna seara tuturor.
Maine sunt "Sfintii Petru si Pavel" si as avea nevoie de un mesaj in care sa transmit FOSTEI prietene (care maine e si ziua ei de nastere dar si ziua onomastica) un text de sarbatorire dar care sa ii dea de inteles ca inca o mai plac dar cu sub inteles. happy Ma puteti ajuta?
Premiez toate raspunsurile big grin cel mai frumos primeste fundita!
Scuze de categoria in care am incadrat aceasta intrebare.

3 răspunsuri:
| pitesti a răspuns:

Cineva acolo sus te iubeste, cineva aici jos tine la tine. La multi ani!

| aquila_4553 a răspuns:

"La multi ani!happy. Sa te distrezi azi ca meriti"thinking sau din astea mai politicoase."La multi aniiii! S-a mai adaugat un trandafir in buchetul. nu stiu ce. acum ai x flori.Sa fii fericita, sa ai sacul gros, sa te bucuri de tot ce ai.si cam atat. Sper ca te-am ajutathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-ti urez la multi ani si sa-ti spun ca nu esti singura. Daca ai nevoie de cineva, voi fi mereu langa tine.
Sunt norocos ca am o prietena ca tine.La multi ani!
Cele mai frumoase lucruri in viata nu pot fi exprimate in cuvinte, pentru asta s-au inventat alte gesturi mai speciale... sper ca vei intelege!
Astazi e o aniversare speciala nu doar pentru tine ci si pentru mine cel tine la tine.La multi ani.