| Jameson a întrebat:

Maine este ziua de nastere a unei prietene si as dori o urare cat mai deosebita. Cea mai frumoasa primeste funda. vot la toti.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La multi ani cu sanatate, sa iti dea Domnul tot ce-ti doresti vise implinite si fericire la multi ani sa traiti domnisoara... cum o cheama.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! la multi ani pentru prietena tahappy
cea mai frumoasa urare, e cea care porneste din inima inventata pe loc, nimic nu se compara cu urarea care porneste din inima si ai zis acele cuvinte pentru ca o consideri cu adevarat prietena ta.nu trebuie nimic scris, invatat, etc...
petrecere frumoasahappy

| FemeiaPisică a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
Eu iti doresc tot ce-i mai drag
Si mai frumos pe lume.
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit!
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea.