| TotEu1993 a întrebat:

Vineri este ziua de nastere a fostei prietene(fosta iubita). De atunci nu am mai vorbit deloc(de ziua ei se fac 3 saptamani...adica peste 2 zile). Vreau sa ai dau un mesaj un mesaj de La multi ani! de ziua ei si nu prea am idei(...Cu o zi in urma zilei ei de nastere este si ziua de nastere a mamei ei, ea a tinut foarte mult la mine desi nu am cunoscut personal doar din poze si din descrierea prietenei. Vreau si ei sa ai dau mesaj de La multi ani! si aici sunt in pana totala de idei.
Care ma ajuta cu cele mai frumose mesaj de La multi ani! primeste FUNDA
va rog specificati in fata: pentru fosta iubita sau mama fostei iubitetongue

3 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Pentru fosta iubita. Pai poti sa ii spui si tu " Lasand la o parte ceea ce a fost intre noi iti ureaz la multi ani sanatate fericire si sa ai parte de tot ceea ce iti doresti tu.

| xXEakaRyXx a răspuns:

Pentru mama ei poti:Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii, iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de la viata: dragoste, bucurii, ganduri senine, lumina in suflet, speranta intr-un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI". pentru fosta ta prietena. parerea mea ca ar fi frumos sa ii spun la multi ani intre 4 ochi.si sa ii arati. caci chiar daca v-ati despartit ramaneti prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai frate lasa astea odata ce vrei sa ii dai mesaj o vrei inapoi recunoaste du-te ia-o direct de mana si spune-i ca e a ta daca vine dupa tine si nu se trage si a doua oara dai drumu

ca mesaj spune-i simplu la multi ani si sa nu uiti ca o inima rupta cand se lipeste dar urmele ei mai raman sau ce sti tu
spune-i ca iti lipseste pana mea