| anonim_4396 a întrebat:

Buna searahappyVad ca interbarea trecuta unii nu ati intelesohappyDeci eu am 13 ani si un baiat de 20-21 m-a inviat mai de ecva vreme in oras.Am mai vorbit pe mes si chestii dar nu i-am mai iesit si intr-o seara i-am dat nr meu si ed atunci tot vb prin mesaje si ieri acnd a fost plecat la Timisoara am vb toata ziua prin mesaje si telefon si mi-a scris cand a ajuns sa iesim si nu l-am mai sunatbig grin.Adica l-am sunat dar atunci avea telu inchis.Si aseara mi-a tr un mesaj si eu dormeam nu l-am vazut iar dimineata mi-am cerut scuze ca nu am rasp.Azi insa nu a mai dat nici un semn si pe la 4-5 i-am tr eu un mesaj cu,, cf" si mi-a zis ca pleca in Austria, ca atunci iese din tara.Si ultimu mesaj mi-a zis,, mai vb ai grija" si pr mele zic ca el am place dar nu stiu ce sa credthinking Si de ce credeti ca nu m-a anuntat ca pleaca ca si data trecuta? Nu ma place?
Heeeelp urgentpuppy dog eyes
Dau fundita pentru cel mai bun rasp, care sa ma faca sa inteleg tot.:*

Răspuns Câştigător
| iubiricaa a răspuns:

Buna jeanine. zici ca ai 13 ani?thinking ce crezi ca vrea unu de 20-21 de ani de la o fetita/? cred ca el stie prea bine ca esti virgina si ce isi spune:hai sa o prostesc cumva pe astaoh go on! daca tu il placi cel mai bine e sa-l uiti! el nu vrea mai mult de la tine decat o noapte! stiu prea bine ce zicoh go on! vb mai degraba cu unul de varsta ta! daca te placea.nu te anunta din timp ca pleaca in alta tara? nu-si lua la revedere de la persoana pe care o place? spune si tu ce crezi? uita-l jeanine! nu-i de tine.meriti ceva mai bun! sper ca te-am ajutat! fundita?

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Tu 13, el 21? Ce p/la mea e cu toata lumea din ziua de azi?!

| bobby1990 a răspuns:

Eu zic sa o lasi balta. Are 21 de ani totusi. Ce crezi ca te leaga pe tine de un baiat ca el? Esti muuuult prea mica. Asteapta sa mai cresti

| sonia_6457 a răspuns:

Cati ani are o doamne :o inloc sa gasesti din astia de varsta ta :o se joaca cu tine :o saracu are probleme cu fetitele :o cam atat mie nu-mi comvine sa stau cu mosi cel putin cu 10 ani mai mari :o

| denisse00 a răspuns:

Buna! In opinia mea este cam prea mare pentru tine. Ar trebui sa te gandesti cu atentie in legatura cu aceasta relatie, chiar si de amicitie pentru ca se poate dezvolta in ceva mai mare... In alta ordine de idei cred ca te place. Insa, in calitate de prietena TPU te sfatuiesc sa te mai gandesti in legatura cu aceasta posibila relatie. Am avut si eu o prietena de 14 ani care a stat cu un baiat de 23 si o insela mai tot timpul pentru ca ea refuza sa intretina relatii sexuale cu el, iar el se refugia in bratele altor fete.

Sper ca te'am ajutat! :*