| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPUhappyV-am povestit despre acel tip de 20-21 de ani care a vrut sa iasa cu mine. Din pacate nu am ieist cu el dar i-am dat numarul de telefon si tot vorbeam ba prin mesaje, ba sa suna.Aseara mi-a scris un mejas iar eu dormeam si nu l-am vazut numai dimineata si i-am scris ca scuze.Azi insa nu a mai dat nici un semn pena pe la 6 cam asa cand i-am trimis un mesaj si l-am intrebat ce face si mi-a zis ca iese din tara si nu poate vb.Asta e adevarat ca mi-a zis si mie ca pleaca in Austria dar nu m-am anuntat ca azi pleaca.Si ieri cand a fost pana la Timisoara toata ziua am vorbit cu el dar se pare ca azi nu prea.Si eu din pacate nu v-am ascultat si cred ca m-am indragostit de el pentru ca de acnd mi-a zis ca a plecat nu mai am chef de nimic si ma simt ff najpa. Oare el ma plece fiindca ultimul lui mesaj a fost ca mai vorbim ai grija, si ieri imi zicea unele chestii chiar frumoase la telefon. Voi ce ziceti? trebuia sa ies cu el? Ma place?
Heeeelp va rogpuppy dog eyes
Dau fundita:*

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Mda.La varsta asta baietii doar se joaca cu fete si invers.
La varsta asta nu stii ce e dragostea.Ai un prieten pentru ca asa este la moda si bla bla bla.
Daca as fi in locul tau, eu nu mi-as mai irosi timpul cu elwinking

| bia0000 a răspuns:

Daca ne ai ne ai zc si varsta ta ar fi ideal...happy

| Anonim_7591 a răspuns:

In primul rand pentru a te place, un baiat de 20-21 de ani are nevoie de mai mult decat niste mesaje sau convorbiri telefonice. Eu nu iti stiu intrebarea anterioara in care ai vorbit despre el, dar iti pot spune ca daca aveai incredere sa iesi cu el nu era nimic rau in a va vedea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi parca aveai 15 ani...acuma ai sczut?laughing

| Jeanine a răspuns:

Eu am 13big grin