| Desabafo a întrebat:

Buna seara, vin cu urmatoarea problema : am facut petting cu iubita mea si dupa petting am fost la baie sa urinez si pe penis aveam lichid preejaculator. Am sters lichidul cu mana, dupa m-am sters pe mana cu un servetel, iar dupa aceea m-am spalat pe maini cu apa si sapun lichid. Dupa ~2-3 minute am introdus degetul iar in vaginul iubitei. Sunt nelinistit...credeti ca se poate intampla ceva rau? ( sarcina )

Răspuns Câştigător
| TropicalStorm a răspuns:

Stai dude linistitwinking nu'i problema mare. nu are ce sa ramanabig grinproblema e sa ai grija la unghii sa le ai curate si taiate de fiecare data.

3 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Stai fara grija totul va fi ok happy daca te-ai spalat si cu sapun zic ca nu-i nici o problema

| ILoveMyBed a răspuns:

Sa sti ca cele mai multe sanse e sa nu fie, dc te-ai spalat bine si te-ai frecat bine pe maini, nu trebuie sa te ingrijorezi, dc te-ai spalat superficial sunt sanse, dar tot minime, data viitoare ai grija, succes.

| Adinaamina a răspuns:

Daca te-ai spalat nu are ce sa se intample, decat sa-i fi placut si sa-ti ia ea mana de acum inaintehappy