| Desabafo a întrebat:

Astazi am facut petting cu iubita mea. Dupa ce am facut m-am dus la baie, am urinat si aveam lichid preejaculator pe penis. L-am sters cu mana iar dupa cu un servetel, dupa am fost la baie si m-am spalat cu sapun lichid. Dupa aceea am bagat degetul iubitei mele in vagin cam 1 centimetru. Mentionez ca este virgina. Credeti ca poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata daca te-ai spalat pe maini. Prietena ta nu mai este virgina de vreme ce ai masturbat-o. Acesta este act sexual.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu poate ramane insarcinata dar ai grija ce faci cu degetele alea ca are sanse sa se trezeasca ca nu mai e virgina...

| liviu42 a răspuns:

Nu ramane insarcinata, vine Barza. Wow inainte de a va masturba reciproc invatati si mai cititi in ce cazuri poate ramane o femeie insarcinata. Voi ca apucati de "mozolit" si in rest sunteti afoni"

| Papusik a răspuns:

Daca te-ai spalat pe maini nu poate ramane insarcinata.
Nu iti fa griji :'x.
Dar nu cred ca prietena ta mai este virgina dupa ce i-ai introdus degetul in vagin.

| chelie91ptm a răspuns:

Nu, stai calm

| chelie91ptm a răspuns:

Nu

| Funditssa a răspuns:

Daca te.ai spalat nu!

| sunset a răspuns:

In nici un caz

| FallenRichard a răspuns:

Nu,absolut deloc,fiindca spermatozoizii mor in contact cu aerul,si te-ai mai si spalat,deci nici o sansa,insa daca ejaculezi in apa,si ea este alaturi de tine, temperatura apei este potrivita este posibil, deci play safe!