| Desabafo a întrebat:

Buna seara, vin cu urmatoarea problema : am facut petting cu iubita mea si dupa petting am fost la baie sa urinez si pe penis aveam lichid preejaculator. Am sters lichidul cu mana, dupa m-am sters pe mana cu un servetel, iar dupa aceea m-am spalat pe maini cu apa si sapun lichid. Dupa ~2-3 minute am introdus degetul iar in vaginul iubitei. Sunt nelinistit...credeti ca se poate intampla ceva rau?

Răspuns Câştigător
| Cherry a răspuns:

Stai linistit, asa eram si eu.ma ambalam pentru acest lichid dup degete si nu s`a intamplat.Nu e niciun risc.

5 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Nu, nu se poate intampla! Grantez! Dar pe viitor nu se stie! Aveti grija! Si mai asteptati ca inca sunteti mici si nepregatiti; daca erati pregatiti nu mai apelai la TPU!winking

| Acadeeeaa a răspuns:

Nu!

| YoYoLicious a răspuns:

NU. Si dc nu te-ai sters din prima cu servetelul?laughing

| Cherry a răspuns:

Stai lin:* Mersi de funda :X

| Roxyuy a răspuns:

Nu are nimic daca te-ai spalat.