| anonim_4396 a întrebat:

sezonul 3 la Vampire knight a aparut? si daca da dati mi si mie un site unde l pot viziona
mersi mult
scuze categorie
funda

Răspuns Câştigător
| perusita a răspuns:

Sezonul 3 nu a aparut inca. se spune ca ar aparea prin luna septembrie in japonia. pana acum a aparut doar openingul.

3 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Sezonul 3? pe bune? eu am crezut ca-s doar 2... ce tare! uraaaaa

| Yasmyn07 a răspuns:

Pana acum nu a aparut si e Noiembrie, d eci nu sunt sigura ca va aparea prea curand!:0

| casandra123 a răspuns:

Nu stiu sigur poate sa apara in 15 octomprie 2012 dar nu prea stiu sa speram ca e adevarat