| Micutza92 a întrebat:

Buna si scuzati-mi categorie. problema sta in felul urmator...eu. sunt clasa a 9a thinking si toata lumea imi zice sa particip la miss. nu neaparat ca arat ceva gen `uau` dar ma am din fiecare cate ceva. si cel mai imp ca nu-s proasta. adica ma duce cat de cat capu. si. problema sta in felul urm. eu nu am decat o rochie. ce am inteles ca trebuie 3 tinute. dar parintii nu au de unde sa-mi dea bani pentru 2 rochii eu mai am pentru 1 dar nu au ei sa-mi mai ia una. si nu stiu. chiar as incerca. ar fi o sansa sa ma reapuc de modeling thinking si nu stiu cum sa castig banii. adica am incercat reprezentant la avon. oriflame. si degeaba. acum daca ajuti un vecin/o vecina nimic. si balul este pe 10 noiembrie. vreo idee ceva? thinking

Răspuns Câştigător
| bunica18 a răspuns:

Mergi cum esti, daca esti desteapta publicul va aprecia mai mult raspunsurile tale, iar daca nu ai a treia rochie pune pantaloni, imprumuta etc. Insa ai grija ca e reputatia ta in joc, chiar daca cistigi chiar daca nu cistigi, ceea ce conteaza este sustinerea din public, adica a colegilor, pritenilor, profesorilor juriului si nu rochiile tale. iti spun din experientza, la mine a contat ca stiam sa si dansez putin si indrazneala raspunsurilor; ghindeste-te insa si daca esti pregatita sa nu cistigi.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca cu 2 rochii si poate ai noroc.

| T4ny4 a răspuns:

Du-te si cumpara-ti material si fa-ti una la croitor.Va iesi mult mai ieftin. Daca nu, imprumuta.

| justfreelove a răspuns:

Un prieten trecut de 23 de ani ar fi solutia big grin (are job, are bani, tu esti draguta). Daca monika poate cu columbeanu, tu dc sa nu poti?

| youmail a răspuns:

Gasesti aici ceva detalii referitoare la intrebarea ta:
http://www.TPU.ro/......pentru-ca/

Mult succes.

Acum hai sa discutam toti la Sex ca e mai multa lume.
Poate daca te f&ti in clasa iti trece ca macar eu sa fiu in ton cu categoria in care ai postat.

| lovevampire18 a răspuns:

Cere o rochie de la prietenela tale.

| prisedeea a răspuns:

Nu iti cunosc gusturile si iti recomand magazinul MINIPRIX, haine ieftine si sigur gasesti cv. daca nu imprumuta sau improvizeaza ceva. o prietena sigur va avea sa iti dea ceva potrvit bafta! :*

| dr0ga69 a răspuns:

Problema banilor o regasesti peste tot ai putea apela la prietenele tale sa te ajute cu o rochie sub forma de imprumut daca iti sunt prietene cu adevarat tear ajuta. ar fi pacat sa un incerci sa participi nu ai nimic de pierdut