| Didixu a întrebat:

Vreau sa ma fac reprezentant si nu stiu la ce...Lady's,Avon sau Oriflame? spuneti-mi avantajele si dezavantajele acestei firme! big grin Fundita! Scuzati categoria dar am mai pus intrebarea si nu mi-a fost dat raspuns pe alta categorie!

Răspuns Câştigător
| ReRe33 a răspuns:

Eu sunt la Oriflame si sunt multumita de firama, au produse de calitate si nu sunt mai scumpe decat altele... Funda?

2 răspunsuri:
| Di7 a răspuns:

Avon sau oriflame

| IONELLA100 a răspuns:

La oriflame te pot ajuta eu daca vrei sa te faci reprezentant ma poti gasi la adresa de email byby_serpoaica@yahoo.com sau lasa-mi un mesaj pe TPU