| inutill_7232 a întrebat:

simtiti vreodata ca va place de doua persoane`? dar` la fel de mult?hee hee

6 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Daca placi doua persoane la fel inseamna ca amandoua sunt la fel de frumoase.
Cum fiecare ne dorim o persoana frumoasa in viata noastra facem si greseala de a alege o persoana frumoasa fara suflet. Foarte rar gasesti un baiat frumos, cu suflet, educat.
Cum spuneam, daca placi doua persoane la fel de mult cel mai bine este sa o alegi pe cea cu sufletul mare, care stie sa se comporte frumos, etc.
Din momentul in care te-ai indragostit de o persoana inseamna ca este foarte speciala pentru tine, cand te-ai indragostit de doua persoane sunt la fel de speciale amandoua dar dintre cele doua persoane speciale trebuie sa fie una mai buna decat alta.
Alege-o pe cea buna!
Succes!

| StillMissYou a răspuns:

Nu parca mie niciodata nu mea placut 2 persoane odata. stie ca iubesc pe o persoana dar este alta care imi place!

| Deea a răspuns:

Nu are cum sa iti placa de 2 baieti exact la fel de mult. Tot trebuie sa aiba unul ceva in plus care sa te faca sa il alegi pe el.

| Marya_7001 a răspuns:

Da,chiar asta simt acumlaughing imi plac doi baieti la fel de mult, desi sunt total diferiti si nu stiu ce alegere sa facsad

| Bianca_4346 a răspuns:

Da.mi-au placut 2 persoane la fel de mult dar a trebuit sa aleg.Si am facut alegerea gresita iar acum regret dar asta estelaughingdin greseli invata omu.Insa ma intreb cum ar fi fost daca as fi facut alta alegere.straight face

| adictedtoyou a răspuns:

Da, chiar ma aflu intr-o astfel de situatzie.dar am stat si amanalizat mai bine lucrurile si mi-am dat seama ca nu imi place la fel de mult de amn`2. adica pentru unu e doar atractie fizica, iar pentru altul e.love strucklove struck