| Loly a întrebat:

Ati putea fi vreodata cu o fata/un baiat de care nu va place? De care nu va simtiti atras?

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu.Daca nu e dragoste macar atractie sa fie daca nu e nici una nici alta nu as putea.

| Swallow a răspuns:

Nu.Pentru ce daca o sa ma gindesc la altcineva? La acel cineva pe care`l iubesc cu adevarat? sad Ma chinui eu si il chinui pe acela cu care ma`ntilnesc din "mila:"

| newfcsb17 a răspuns:

Dahappy.poate acum nu as mai putea dar acum cativa ani am fost cu cineva pe care initial nu am placut-o.Relatia a mers cam 2 ani!

| Nicolla22 a răspuns:

Nu