| xEndlessLove a întrebat:

Sper sa ma ajutati si pe mine. Este un baiat la liceu care pretinde ca ma place ..Stiu ca ii place de mine din toamna cand a vrut sa stea cu mine, dar eu nu am vrut din cauza ca ii spuneam sa vina sa vorbim, spunea ca vine, si nu venea. Acum 2 sapt a inceput sa vorbim iar, si chiar a venit sa vorbeasca cu mine de multe ori si a incercat sa ma pupe dar nu l-am lasat. Trebuie sa intalnim, dar vremea ba e nasoala sau alte chesti, si a ramas pe sapt viitoare. Eu nu stiu ce sa cred, oare ma place? Tinand cont ca tot insista sa ne vedem doar noi 2 si a vrut sa ma pupe, dar totusi parca nu l-as crede din cauza ca in trecut spunea ceva si facea altceva. Voi ce parere aveti? Ma puteti ajuta cu un sfat? Multumesc!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Baiatul a stat si a analizat iar pe urma a constatat ca te place si merita sa reincerce cucerirea ta folosind orice mijloace. Comportarea lui denota ca te doreste cel putin ca prietena. Daca ai si tu ceva sentimente fata de persoana lui ai putea incerca si accepta o eventuala relatie pentru a-ti da seama de adevaratele intentii ale lui.Doar asa iti vei putea da seama si iti vei rezolva dilema nascuta in mintea, sufletul si inima ta. Incearca.

| LoveSleep a răspuns:

Lasă-l să te pupe și vezi cum decurg lucrurile. Asta evident, dacă îl placi.

Răspuns utilizator avertizat