| Raluca_Francesca_2000 a întrebat:

Bună, sper sa nu pun o întrebare indiscreta, dar sunt curioasa: Cum este când faci dragoste pentru prima oara cu cineva?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te asigur ca prima experienta sexuala este de obicei dureroasa oricat ar fi de bine pregatit sexul, chiar si in cazul in care partenerul are multa experienta, insa fata nu a practicat masturbarea intravaginala.Placerea, adica orgasmul va apare doar dupa cateva raporturi sexuale in urma carora muschii vaginului se vor intinde si vor deveni relaxati si astfel va dispare durerea provocata de teama si incordare.

| mihai69 a răspuns:

În funcție de persoană și de împrejurări, de la „never again!" la „uau!"
În general însă, undeva pe la mijloc, și cu ceva dureri în zona genitală pentru o vreme.

| Emilian65 a răspuns:

Este minunat si de neuitat.

| peperonies a răspuns:

Este putin diferit de atunci cand faci dragoste cu altcineva. pentru fiecare om experienta e diferita. depinde de prea multi factori ca sa tragi o concluzie bazata pe experienta altora. e ca si cum ti-as explica in detaliu din ce e facut un vin si dupa te-as intreba daca iti place. pana nu gusti nu o sa stii.

| Suck a răspuns:

Pai incearca si apoi spune-ne cum a fost.

| DarthRevan a răspuns:

Hahh,fa pe piela ta.Nu uita cand fetele isi deschid picioarelr unui barbat.Ai grija, ca iti deschizi si energia, aidca spiritul sau cum vrei sa-i zici. Fetele trebuie sa fie atente cui se deschid.Sexul are si alte carecteristici.Schimbari si multe altele.

| Dendoris a răspuns:

Eu zic sa mai astepti, un 2018, ceva pe acolo.

| MihaelaQ a răspuns:

E cam dureros, personal. nu mi s-a parut cine stie ce. doar am scapat de o grija happy