Întrebare recomandată | Julietta6 a întrebat:

Spuneți-mi si mie ce sa ii iau iubitului meu, care are aproape 17 ani, de Valentine's Day? ❤

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic!
El iti va daruii o floare daca are bun simt, si tu un pupic!

| AndCat26 a răspuns:

Am vazut pe un site perne in diferite forme, cani, puzzle. Ii poti face una dintre acestea cu poze cu voi. Si nu te ajunge mult.

| Vegeta07 a răspuns:

Virginitatea ta
Daca nu mai esti virgină o partidă sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca niste tenesi din aia nike negrii ar fi superbi insotiti de niste blugi negrii si un tricou alb! Pe toate le poti impacheta frumos alaturi de o scrisoare de dragoste frumoasa langa!
Sunt foarte sigura ca i-ar placea mult!

| AnOnYmOus324567 a răspuns:

Poti sa ii dai ceva simbolic, ce ii place lui, nu chiar scumpe, ce ii place lui cel mai mult si si-ar dori, sper ca ti-am fost de folos

| Georgeleuili a răspuns:

Un ****.

| anasofia12305 a răspuns:

Iubirea ta!

| Donsavas a răspuns:

O amintire de neuitat! chiar si de maine s-ar termina relatia voastra, cel mai important este sa va ramana o amintire frumoasa in urma.