| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum continua mesajul acesta?
"Bagami-as inima in pieptul tau.Sa-mi sugi toata iubirea pe care ti-o port...Doar atata stiu big grin
Multumesc! Astept rasp:*
fundita

6 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

Te rog frumos sa pastrezi fundita ca am vazut cat te duce mintea aia... odihnita.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Nu cred ca am vorbit urat cu ea, dar are dreptate TILICA...

| Cosmina_4129 a răspuns:

De fapt este asa: "Vrei sa te injur? Sa-mi bag inima in pieptul tau, sa imi sugi toata iubirea pe care ti-o port! Sa te omor cu iubirea mea, sa te ia dragostea mea sa ma fugareasca cu tine! Auzi? Stii ceva? I-a mai du-te in sufletul meu ca m-ai facut sa te iubesc!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ce om sanatos la cap ar scrie asa ceva? sau la ce om sanatos poate sa-i placa asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bagamias id in lista ta

| Bichler_Fernando_1996 a răspuns:

Vrei sa te injur sa mi bag inima in pieptul tau sa mi sugi toata iubirea pe care ti o port sa ma fugaresc cu tine Auzi stii ceva ia mai du-te in sufletul meu k m ai facut sa te iubesc si nu mai pot sa te uit hai k deja am inceput sa te blestem sa ma iubesti mereu si sa nu pleci niciodata de langa mine te iubesc