| LordBrici a întrebat:

Vreau si eu un msg de genut :
Vrei sa te injur?
Sa'mi bag inima in pieptul tau,sa'mi sugi sufletul si toata iubirea pe care ti'o port!
Sa te omor cu iubirea mea,sa te ia dragostea mea, sa ma fugareasca cu tine.
Auzi? Sti ceva?
Ia mai du'te in sufletu meu ca m-ai facut sa te iubesc

Răspuns Câştigător
| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Eu nu stiu mesaje din astea,dar stiu ca daca vrei mesaje trebuie sa le spui din inima! Poti sa le compui ca pe o poezie, poti sa le spui direct, tot ce-ti vine in minte, dar totul trebuie sa fie spus din inima, atunci e cel mai frumos mesaj din lume! Sper ca te-am ajutat! O seara placuta! *Bye*!

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

rolling on the floor Asta se vrea a fi mesaj de dragoste? Aoleu.