| Rallu5a a întrebat:

Cine stie ce-i iubirea? dau funda pentru. rasp inventive.//

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sex turbatlove struck

| ByaKid a răspuns:

Iubirea./.doar sentimentul ce il simt cand sunt cu el...cand ma gandesc la el, cand visez la el, cand ma uit in ochii lui si cand imi simt genunchii temurand langa el...

| Marius151 a răspuns:

Iubirea poate uneori sa fie magie. Dar magia poate fi uneori… doar o iluzie.

| OneBoy a răspuns:

Iubirea nu se poate spune ce este, ce inseamna, se poate simtii atunci cand 2 oameni au incredere unul in celalalt se respecta, se plac, nu pot traii unul fara altul si totodata sunt dependentii unul de celalalt...impart si rele si bune impreuna sunt de nedespartiti.In iubire depind multi factori, partea cea mai frumoasa este romantismul care nu se poate compara cu nimic ( din punctul meu de vedere).Din pacate in ziua de azi nu prea mai gasesti asa ceva doar "dobitoci" si "curve" cu parere de rau

| BADGIRLL a răspuns:

GreenBoY_2950 ti-a raspuns cel mai bine din punctul meu de vedere si e un miracol ca mai exista si baieti romantici nu numai dependenti de sex sau chestii de genul. Felicitari ^^!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Iubirea...imi vin multe cuvinte in cao cand aud asta, iubirea nu este sex dar totul incepe prin a iesii cu cineva in parc si apoi la pasiii urmatori sunt peste 1000 de oamei singuri.de ce? nu stim dar iubirea este sentimentul pe care il simti inauntru sa simti nevoia sa il vezi daca a placut sa simti nevoia sa asculti glumele lui,de exemplu eu am un iubit si am facut un video in care cantam si ma simteam prot dupa ce a plecat, am deschis leptopul si am dat replay la videoclip. Sper sa gasesti singura raspunsul la intrebarea ta.

Pa, pa!