| Roberta24680 a întrebat:

Bună, știe cineva cum se administrează agnus castus? Pe prospect scrie timp de trei luni.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu e homeopatic, pe barbati ii face impotenti, iar femeilor le starneste pofta sexuala.

| Roberta24680 explică (pentru doctorandus):

Mi-e mi-a fost recomandat de o doctorița din Germania dar nu mi-a zis cum să le iau, mi-a zis să încep să le iau.

| doctorandus a răspuns (pentru Roberta24680):

Mergi la un medic adevarat, nu la escroci medicali.

| doctorandus a răspuns (pentru Roberta24680):

Medicii naturopati, homeopati sau antroposofi au invatat medicina, dar creierul lor a fost facut muci.

Iar terapeutii naturopati si homeopati nici macar nu sunt medici.

Heilpraktiker=nemedic, mai pe sleau: escroc medical.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar fi trebuit sa intrebi la farmacie.