| lavi2864 a întrebat:

Stie cineva vreo modalitate prin care as putea sa transfer mesajele de pe telefon in pc ca sa nu imi mai ocup memoria telefonului si nu vreau nici sa le sterg...(fara scanner). Multumesc mult si dau funda bineinteles pentru un raspuns bun!

1 răspuns:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Asa te complici prea mult pentru niste amarate de mesaje. ia-ti un card de memorie( inainte sa iei verifica daca e compatibil) si direct in telefon transfera-le din tel in card. depinde ce telefon ai probabil a venit direct cu card. Asa iti pastrezi cate mesaje vrei tu.bine ma rog conteaza si capacitatea cardului ( 2, 4, 8,16)