| purplerainbow a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea aceasta, dar nu am primit nici un raspuns (ceea ce se intampla de ceva vreme la toate intrebarile mele). In fine, sa revenim. Deci, da cineva la Mihai Viteazul din Bucuresti? Si daca da, ce medie aveti? Scuzati categoria, dar poate asa voi primi si eu vreun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Pedala a răspuns:

Dau eu, media 9.7

1 răspuns:
| purplerainbow explică:

Ms pentru raspuns. In sfarsit cineva care raspunde la o intrebare de-a mea big grin. Primesti fundita. Apropo, dai la mate-info?